ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.05.2025

м. Шептицький

№_110_

       

 

 

Про затвердження Положення про                           

Шептицьку субланку Шептицької

ланки територіальної підсистеми єдиної

державної системи цивільного захисту

Львівської області

 

Керуючись підпунктом 3 пункту б частини 1  статті 361 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10 Кодексу цивільного захисту України, Типовим положенням про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», беручи до уваги постанову Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів» від 19 вересня 2024 року № 3984-ІХ, рішення Червоноградської міської ради «Про перейменування Червоноградської міської ради» від 3 жовтня 2024 року № 2961, рішення Червоноградської міської ради «Про перейменування Виконавчого комітету Червоноградської міської ради» від 3 жовтня 2024 року № 2962, рішення Червоноградської міської ради «Про перейменування виконавчих органів Червоноградської міської ради» від 3 жовтня 2024 року № 2963, з метою забезпечення виконання завдань цивільного захисту Шептицькою субланкою Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  Львівської області, Виконавчий комітет Шептицької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Положення про Шептицьку субланку Шептицької ланки територіальної  підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області, що додається.
  2. Пункт 1 рішення виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 31 травня 2023 року №87 «Про затвердження Положення про Червоноградську субланку Червоноградської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області» вважати таким, що втратив чинність.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

 

Міський голова                               (підпис)                               Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ                                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                            Рішення Виконавчого комітету

                                                                                  Шептицької міської ради

                                                                                           від  20.05. 2025 р. №  110

 

 

              ПОГОДЖЕНО

Начальник Шептицького РУ ГУ ДСНС України у Львівській області                                                                                                                                                                                                                                                                                                          _______  Воробець І.Б.

__  _________ 2025 р.

 

                    ПОГОДЖЕНО

      Начальник Шептицької

      районної військової адміністрації                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    _____________  Дяченко А.П.

      __  ___________ 2025 р.

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Шептицьку субланку Шептицької ланки територіальної  підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області

 

  1. Це Положення визначає організацію, завдання, склад сил і засобів, порядок діяльності Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області, порядок виконання нею завдань та організацію взаємодії.
  2. У цьому Положенні термін "територіальна підсистема" вживається у значенні складової частини єдиної державної системи цивільного захисту, яка створюється у Львівській області і до якої входить Шептицька субланка Шептицької ланки територіальної підсистеми, органи управління та підпорядковані їм сили цивільного захисту, відповідні суб'єкти господарювання, які виконують завдання цивільного захисту.
  3. Метою створення та функціонування територіальної підсистеми є здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період у Червоноградській територіальній громаді.
  4. Завданнями територіальної підсистеми є:

4.1. Забезпечення готовності органів управління та підпорядкованих їм сил цивільного захисту до дій, спрямованих на запобігання і реагування на надзвичайні ситуації або небезпечні події.

4.2. Організація та здійснення заходів щодо захисту населення і території громади від надзвичайних ситуацій.

4.3. Планування заходів цивільного захисту.

4.4. Організація та здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

4.5. Проведення рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, організація життєзабезпечення постраждалого населення.

4.6. Ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій або небезпечних подій.

4.7. Проведення моніторингу і прогнозування виникнення надзвичайних ситуацій та їх розвитку, визначення ризиків їх виникнення, оцінка соціально-економічних наслідків надзвичайних ситуацій, визначення на основі прогнозних даних обсягу потреби в силах, засобах, матеріальних та фінансових ресурсах.

4.8. Ліквідація медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій та епідемій, надання екстреної медичної допомоги постраждалим у зоні надзвичайної ситуації, здійснення заходів медичного забезпечення.

4.9. Навчання населення щодо поведінки та дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

4.10. Організація і проведення підготовки керівного складу та фахівців органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту.

4.11. Здійснення заходів щодо створення, використання, утримання та реконструкції наявного фонду захисних споруд цивільного захисту для укриття населення.

4.12. Створення, збереження і раціональне використання резерву матеріальних ресурсів, необхідних для запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

4.13. Забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання і територій в особливий період.

4.14. Здійснення заходів щодо соціального захисту постраждалого населення.

 4.15. Участь у підготовці керівного складу Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Львівської області до дій у разі мобілізації та виконання завдань цивільного захисту у воєнний час з урахуванням норм міжнародного гуманітарного права;

4.16. Інші завдання, визначені законом.

  1. Додатковими завданнями територіальної підсистеми у відбудовний період є:

5.1. Проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків ведення воєнних  дій та надзвичайних ситуацій.

5.2. Ліквідація наслідків воєнних дій у населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження.

5.3. Вжиття заходів для відновлення об’єктів критичної інфраструктури сфери життєзабезпечення населення.

5.4. Визначення населених пунктів, що потребують проведення
гуманітарного розмінування, маркування небезпечних ділянок, проведення
очищення (розмінування) територій.

5.5. Залучення до ліквідації наслідків ведення воєнних дій та надзвичайних ситуацій міжнародної допомоги.

  1. Безпосереднє керівництво діяльністю Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми здійснюється міським головою.

Положення про Шептицьку субланку Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області за погодженням із Шептицькою районною військовою адміністрацією та Шептицьким РУ ГУ ДСНС України у Львівській області затверджується органом, що її утворив.

  1. До складу Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області входять органи управління та підпорядковані їм сили цивільного захисту, відповідні суб'єкти господарювання (додаток 1). На структурні підрозділи органу місцевого самоврядування в рамках територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області покладається виконання функцій згідно з додатком 2.
  2. Органами управління цивільного захисту є:

8.1. Виконавчий  орган Шептицької міської ради, підрозділ (посадова особа) з питань цивільного захисту, який  утворюються у їх складі, 4  Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Львівській області (як орган управління відповідними підрозділами (частинами) оперативно-рятувальної служби цивільного захисту).

8.2. На об'єктовому рівні – керівні органи підприємств, установ та організацій, а також підрозділи (посадові особи) з питань цивільного захисту, які утворюються (призначаються) такими органами відповідно до законодавства.

  1. Для забезпечення управління у режимі повсякденного функціонування органами управління та силами цивільного захисту, координації їх дій, здійснення цілодобового чергування та забезпечення функціонування системи збору, оброблення, узагальнення та аналізу інформації про обстановку в районах виникнення надзвичайних ситуацій у територіальній підсистемі функціонують:

9.1. На місцевому рівні:

- чергова служба Виконавчого комітету Шептицької міської ради;

- оперативно-чергові (чергові, диспетчерські) служби місцевих підрозділів територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (в яких вони створені та у разі їх утворення).

9.2. На об'єктовому рівні – чергові (диспетчерські) служби підприємств, установ та організацій (в яких вони створені та у разі їх утворення).

  1. Для забезпечення сталого управління Шептицькою субланкою Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області і виконання функцій, передбачених на особливий період, використовується система пунктів управління.
  2. Для управління Шептицькою субланкою Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області використовується телекомунікаційна мережа загального користування та автоматизована система централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.
  3. Для координації діяльності підприємств, установ та організацій, пов'язаної із забезпеченням техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і реагування на них функціонують:

- на місцевому рівні – міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій;

- на об'єктовому рівні – комісії з питань надзвичайних ситуацій підприємств, установ та організацій.

Діяльність зазначених комісій провадиться відповідно до положень про них.

  1. Для координації робіт з ліквідації наслідків конкретної надзвичайної ситуації на місцевому та об'єктовому рівні у разі потреби утворюються спеціальні комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Рішення про утворення такої комісії приймає відповідно керівник Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області або суб'єкт господарювання у разі виникнення надзвичайної ситуації відповідного рівня.

До утворення спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій організацію заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій здійснюють відповідні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

  1. До складу сил цивільного захисту Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області входять згідно з додатком 3:

- підрозділи (частини) оперативно-рятувальної служби цивільного захисту;

- комунальні, об'єктові аварійно-рятувальні служби та аварійно-рятувальні служби громадських організацій;

- територіальні формування цивільного захисту;

- об'єктові формування цивільного захисту;

- об’єктові спеціалізовані служби;

- добровільні формування  цивільного захисту.

  1. Облік сил цивільного захисту Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області здійснює 4  Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Львівській області.
  2. Залежно від масштабу та особливостей надзвичайної ситуації, що прогнозується або виникла, в громаді встановлюється один із таких режимів функціонування Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області:

- повсякденного функціонування;

- підвищеної готовності;

- надзвичайної ситуації;

- надзвичайного стану.

  1. В умовах нормальної виробничо-промислової, радіаційної, хімічної, сейсмічної, гідрогеологічної, гідрометеорологічної, техногенної та пожежної обстановки та за відсутності епідемій, епізоотій, епіфітотій Шептицька субланка Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області функціонує в режимі повсякденного функціонування.
  2. Основними завданнями, що виконуються Шептицькою субланкою Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області у режимі повсякденного функціонування, є:

- забезпечення спостереження, гідрометеорологічного прогнозування та здійснення контролю за станом навколишнього природного середовища та небезпечних процесів, що можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об'єктах, об'єктах підвищеної небезпеки і прилеглих до них територіях, а також на територіях, на яких існує загроза виникнення геологічних та гідрогеологічних явищ і процесів;

- забезпечення здійснення планування заходів цивільного захисту;

- здійснення цілодобового чергування пожежно-рятувальних підрозділів;

- розроблення і виконання цільових та науково-технічних програм запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і зменшення можливих втрат;

- здійснення планових заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення безпеки та захисту населення і територій від таких ситуацій, а також заходів щодо підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту;

- забезпечення готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням;

- організація підготовки фахівців цивільного захисту, підготовка керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів щодо цивільного захисту, навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій;

- створення і поновлення матеріальних резервів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, ліквідації їх наслідків;

- організація та проведення моніторингу надзвичайних ситуацій, визначення ризиків їх виникнення;

- підтримання у готовності автоматизованих систем централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

  1. Підставами для тимчасового введення в громаді для Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області режиму підвищеної готовності є загроза виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня.
  2. Основними завданнями, що виконуються Шептицькою субланкою Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області у режимі підвищеної готовності, є:

- здійснення оповіщення органів управління та сил цивільного захисту, а також населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації та інформування його про дії у можливій зоні надзвичайної ситуації;

- формування оперативних груп для виявлення причин погіршення обстановки та підготовки пропозицій щодо її нормалізації;

- посилення спостереження та контролю за гідрометеорологічною обстановкою, ситуацією на потенційно небезпечних об'єктах, території об'єкта підвищеної небезпеки та/або за його межами, території, на якій існує загроза виникнення геологічних та гідрогеологічних явищ і процесів, а також здійснення постійного прогнозування можливості виникнення надзвичайних ситуацій та їх масштабів;

- уточнення (у разі потреби) планів реагування на надзвичайні ситуації, здійснення заходів щодо запобігання їх виникненню;

- уточнення та здійснення заходів щодо захисту населення і територій від можливих надзвичайних ситуацій;

- приведення у готовність наявних сил і засобів цивільного захисту, залучення у разі потреби додаткових сил і засобів.

  1. Підставами для тимчасового введення в громаді для Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області режиму надзвичайної ситуації є виникнення надзвичайної ситуації, що класифікується як ситуація місцевого рівня.

Рівень надзвичайної ситуації визначається відповідно до  Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368.

  1. В особливий період Шептицька субланка Шептицької ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Львівської області здійснює заходи відповідно до вимог Конституції України, Кодексу цивільного захисту України та з урахуванням особливостей, що визначаються законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», іншими нормативно-правовими актами України, планами цивільного захисту на особливий період.

До основних заходів, що здійснюються в разі переведення Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період у період воєнного стану, залежно від встановленого ступеня готовності належать:

- оповіщення органів управління та сил цивільного захисту ланки, а також населення про загрозу чи застосування противником засобів ураження;

- введення в дію та реалізація планів цивільного захисту на особливий період;

- приведення органів управління та сил цивільного захисту, пунктів управління, систем зв’язку та оповіщення в готовність до дій в умовах особливого періоду;

- уточнення можливої обстановки та розрахунків сил і засобів, які будуть залучатися до здійснення заходів, передбачених планами цивільного захисту на особливий період;

- організація та проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які виникли внаслідок воєнних (бойових) дій, зокрема із застосуванням засобів ураження;

- переведення органів управління і сил цивільного захисту на штати воєнного часу;

- розгортання спеціальних формувань, призначених для виконання окремих завдань цивільного захисту на територіях та в населених пунктах, що віднесені до груп цивільного захисту, та на об’єктах суб’єктів господарювання, віднесених до категорій цивільного захисту;

- визначення населених пунктів та районів, що потребують проведення гуманітарного розмінування, маркування небезпечних ділянок, проведення очищення (розмінування) територій;

- уточнення потреби в захисних спорудах для укриття населення та приведення в готовність усіх об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, забезпечення цілодобового доступу до таких об’єктів;

- організація будівництва захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та виготовлення (монтування) первинних (мобільних) і облаштування найпростіших укриттів, а також (у разі потреби) відновлення пошкоджених (зруйнованих) об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту;

- організація здійснення інженерно-технічних заходів цивільного захисту для забезпечення захисту населення і територій;

- здійснення заходів із забезпечення захисту джерел водопостачання;

- здійснення заходів із забезпечення сталої роботи або безаварійної зупинки суб’єктів господарювання, забезпечення живучості об’єктів критичної інфраструктури, призначених для життєзабезпечення населення;

- приведення в готовність до виконання завдань за призначенням формувань, які здійснюють радіаційне та хімічне спостереження (розрахунково-аналітичні групи, пости радіаційного і хімічного спостереження, диспетчерські служби), здійснення постійного радіаційного та хімічного спостереження;

- здійснення заходів щодо зменшення обсягу запасів небезпечних хімічних, вибухо- і пожежонебезпечних речовин на об’єктах підвищеної небезпеки;

- здійснення заходів щодо захисту сільськогосподарських тварин, тваринницьких приміщень, ферм і комплексів, створення запасів кормів і води;

- здійснення заходів щодо підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів та територій;

- видача засобів індивідуального захисту органів дихання населенню та органам управління цивільного захисту, а також засобів індивідуального захисту, приладів радіаційної, хімічної розвідки та дозиметричного контролю особовому складу сил цивільного захисту;

- підготовка до роботи в умовах особливого періоду мережі закладів охорони здоров’я, забезпечення їх лікарськими засобами та медичними виробами, а також здійснення підготовчих заходів до прийому постраждалих та надання їм медичної допомоги;

- організація епідемічного нагляду та лабораторного контролю за забрудненням навколишнього природного середовища, продовольства і води;

- проведення масової імунізації населення за епідемічними показаннями (за окремим рішенням);

- підготовка до роботи органів з евакуації, уточнення документації щодо організації та проведення евакуації населення та матеріальних і культурних цінностей;

- здійснення заходів із підготовки інфраструктури безпечних районів до прийому евакуйованого населення та матеріальних і культурних цінностей, організація забезпечення життєдіяльності евакуйованого населення та розміщення матеріальних і культурних цінностей;

- проведення (у разі потреби) за окремим рішенням Кабінету Міністрів України, відповідних місцевих органів виконавчої влади (військових адміністрацій) евакуації населення та матеріальних і культурних цінностей з районів можливих воєнних (бойових) дій у безпечні райони;

- організація забезпечення евакуйованого населення житлом, основними продовольчими і непродовольчими товарами;

- призначення на посади та звільнення з посад керівників і фахівців органів управління та сил цивільного захисту відповідно до плану заміщення військовозобов’язаних, які у зв’язку з мобілізацією підлягають призову до Збройних Сил, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України;

- видача особовому складу органів управління та сил цивільного захисту посвідчень особи для персоналу цивільної захисту міжнародного зразка;

- нанесення (оновлення) на будівлі, споруди, транспортні засоби, спеціальну та іншу техніку, які підпадають під дію норм міжнародного гуманітарного права, відповідних розпізнавальних знаків (емблем);

- навчання населення способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених застосуванням засобів ураження;

- відновлення та підтримання громадського порядку в населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження;

- виконання інших завдань та заходів, передбачених планами цивільного захисту на особливий період.

Додатковими завданнями Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області у відбудовний період є:

- проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків ведення воєнних дій та надзвичайних ситуацій;

- ліквідація наслідків воєнних дій у населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження;

- вжиття заходів для відновлення об’єктів критичної інфраструктури сфери життєзабезпечення населення;

- визначення населених пунктів та районів, що потребують проведення гуманітарного розмінування, маркування небезпечних ділянок, проведення очищення (розмінування) територій;

- залучення до ліквідації наслідків ведення воєнних дій та надзвичайних ситуацій міжнародної допомоги;

- відновлення (у разі потреби) об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, що зазнали руйнувань або пошкоджень.

  1. Режим підвищеної готовності та режим надзвичайної ситуації в громаді вводяться за рішенням органу місцевого самоврядування.

У період дії надзвичайного стану у разі його введення Шептицька субланка Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області функціонує відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України та з урахуванням особливостей, що визначаються згідно із  Законом України "Про правовий режим надзвичайного стану" та іншими нормативно-правовими актами.

  1. З моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи введення воєнного стану в Україні Шептицька субланка Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області переводиться у режим функціонування в умовах особливого періоду.

Переведення Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області у режим функціонування в умовах особливого періоду здійснюється відповідно до актів Президента України, Кабінету Міністрів України, планів цивільного захисту на особливий період.

В особливий період Шептицька субланка Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області функціонує відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України та з урахуванням особливостей, що визначаються згідно із законами України "Про правовий режим воєнного стану" та "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", а також іншими нормативно-правовими актами.

  1. Для організації діяльності Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області відділом з питань НС, оборонної та мобілізаційної роботи Шептицької міської ради розробляється план основних заходів цивільного захисту громади на відповідний рік. У разі настання відбудовного періоду після закінчення воєнних дій, до цього плану включаються заходи із відновлення об’єктів критичної інфраструктури, життєзабезпечення населення, спроможностей територіальної підсистеми, а також ліквідації наслідків ведення бойових дій та надзвичайних ситуацій.
  2. Для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання із чисельністю працюючого персоналу більш як 50 осіб розробляються плани реагування на надзвичайні ситуації.
  3. Функціонування Шептицької субланки Шептицької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області в особливий період здійснюються відповідно до планів цивільного захисту на особливий період.
  4. З метою організації заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об'єктах підвищеної небезпеки розробляються плани локалізації і ліквідації наслідків аварій на таких об'єктах.
  5. З метою організації взаємодії між органами управління та силами цивільного захисту Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області під час ліквідації наслідків конкретних надзвичайних ситуацій зазначеними органами та силами відпрацьовуються плани взаємодії.
  6. З метою забезпечення здійснення заходів у Шептицькій субланці Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій проводяться постійний моніторинг і прогнозування таких ситуацій.
  7. Для проведення моніторингу і прогнозування надзвичайних ситуацій створюється та функціонує система моніторингу і прогнозування надзвичайних ситуацій у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України
    від 9 січня 2014 року № 11 “Про затвердження Положення про єдину
    державну систему цивільного захисту”.
  8. Організація оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій здійснюється відповідно до Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та організації зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року №733.
  9. Органи управління цивільного захисту здійснюють збір, аналіз, оброблення, зберігання та передачу інформації з питань цивільного захисту та зобов'язані надавати населенню через засоби масової інформації оперативну та достовірну інформацію про загрозу виникнення та/або виникнення надзвичайних ситуацій з визначенням меж їх поширення і наслідків, а також про способи та методи захисту від них. Оприлюднення інформації про наслідки надзвичайних ситуацій здійснюється відповідно до законодавства про інформацію. Інформування з питань цивільного захисту здійснюється за формами та у строки, встановлені Міністерством внутрішніх справ.
  10. Керівництво проведенням аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в Шептицькій субланці Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та управління силами цивільного захисту, що залучаються до таких робіт, здійснює керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який діє відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України. У разі виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня на території громади керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначається один із заступників міського голови.
  11. У разі виникнення надзвичайної ситуації відповідного об'єктового рівня – керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначається керівник або один із керівників суб'єкта господарювання відповідно до затвердженого розподілу обов'язків.
  12. Для безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації утворюється штаб з ліквідації її наслідків, який є робочим органом керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Рішення про утворення та ліквідацію такого штабу, його склад приймає керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
  13. Основну частину робіт, пов'язаних з реагуванням на надзвичайну ситуацію або усуненням загрози її виникнення, виконують сили цивільного захисту підприємства, установи чи організації, де виникла така ситуація, з наданням їм необхідної допомоги силами цивільного захисту громади, також підрозділами (частинами) 4 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області, Шептицьким РВП ГУ НП у Львівській області, тощо.

Залучення сил цивільного захисту до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій здійснюється органами управління, яким підпорядковані такі сили, відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації.

У разі потреби до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій за рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучаються додаткові сили цивільного захисту.

Залучення сил цивільного захисту до проведення заходів цивільного захисту в особливий період здійснюється згідно з планами цивільного захисту на особливий період.

  1. Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи проводяться відповідно до порядку, що визначається інструкціями, правилами, статутами, іншими нормативно-правовими актами та нормативними документами щодо дій у надзвичайних ситуаціях.
  2. Для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, воєнних дій
    (застосування засобів ураження) чи терористичних актів, проведення
    відновлювальних робіт, надання гуманітарної допомоги цивільному населенню
    відповідно до Кодексу цивільного захисту України можуть залучатися Збройні
    Сили України, інші військові формування та правоохоронні органи
    спеціального призначення, утворені відповідно до законів України.
  3. До робіт із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків можуть залучатися на добровільних або договірних засадах громадські об'єднання за наявності в учасників, які залучаються до таких робіт, відповідного рівня підготовки у порядку, визначеному керівництвом такого об'єднання або керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
  4. Сили цивільного захисту, крім добровільних формувань цивільного захисту, укомплектовуються та забезпечуються органами управління цивільного захисту, що їх утворили, з урахуванням необхідності проведення робіт у автономному режимі протягом не менше трьох діб.
  5. У Шептицькій субланці Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області з метою своєчасного запобігання і ефективного реагування на надзвичайні ситуації організовується взаємодія з питань:

- визначення органів управління, які безпосередньо залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, склад і кількість сил (засобів) реагування на них;

- погодження порядку здійснення спільних дій сил цивільного захисту під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій з визначенням основних завдань, місця, часу і способів їх виконання;

- організації управління спільними діями органів управління та сил цивільного захисту під час виконання завдань за призначенням;

- усебічного забезпечення спільних заходів, що здійснюватимуться органами управління та підпорядкованими їм силами цивільного захисту, у тому числі взаємного надання допомоги транспортними, інженерними, матеріальними, технічними та іншими засобами.

  1. Залежно від обставин, масштабу, характеру та можливого розвитку надзвичайної ситуації взаємодія організовується на регіональному, місцевому та об'єктовому рівні – між територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх силами, а також суб'єктами господарювання.
  2. З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх можливих наслідків, організації узгодженого реагування сил цивільного захисту на небезпечні події та надзвичайні ситуації між оперативно-черговою службою виконавчого комітету, службами підприємств, установ та організацій і пункту зв’язку чистини 33 державної пожежно-рятувальної частини 4 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області організовується обмін інформацією про загрозу або виникнення небезпечної події, надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків у сфері відповідальності відповідної чергової служби.
  3. Взаємодія під час здійснення заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та під час ліквідації їх наслідків організовується через спеціально призначені оперативні групи.
  4. Підготовка органів управління та сил цивільного захисту Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області організовується та здійснюється відповідно до планів цивільного захисту на рік. Основна увага у ході підготовки зосереджується на проведенні командно-штабних навчань(тренувань) з виконанням практичних заходів щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації, виникнення яких є ймовірними на території громади.Підготовка працівників, що входять до складу формувань цивільного захисту, працівників суб’єктів господарювання до дій у надзвичайних ситуаціях, організовується та проводиться на підставі програм та організаційно-методичних вказівок з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях, що розробляються і затверджуються районнимидержавними адміністраціями, органами місцевого самоврядування.
  5. Забезпечення фінансування Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області,  здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, матеріально-технічне та фінансове забезпечення діяльності об’єктових формувань цивільного захисту здійснюється за рахунок коштів підприємств, установ, організацій, що утворюють такі формування, а також добровільних пожертвувань юридичних і фізичних осіб, інших не заборонених законодавством джерел.
  6. Матеріально-технічне та фінансове забезпечення діяльності територіальних формувань цивільного захисту під час проведення відновлювальних робіт здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також добровільних пожертвувань юридичних і фізичних осіб, інших не заборонених законодавством джерел.

 

 

  

 

                                                                                                                             Додаток 1

                                                                                                                                                                                       до Положення про Шептицьку субланку

                                                                                                                                                                           Шептицької ланки територіальної                     

                                                                                                                                                                                                      підсистеми єдиної державної системи цивільного

                                                                                                                                                               захисту Львівської області                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

ПЕРЕЛІК
сил цивільного захисту Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної

 державної системи цивільного захисту  Львівської області

 

з/п

Найменування підрозділу

та відомча (територіальна) належність

Найменування формувань

Місце розташування та телефон

Склад, чисельність формування (чисельність чергової зміни)

Завдання, які виконує формування, райони (об'єкти)

 

1. АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНІ СЛУЖБИ

 

1.1. ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Львівській області

 

 

 

 

 

 

33 державна пожежно-рятувальна частина

 

 

 

 

 

 

 

80100, Львівська область, Шептицький  район , м. Шептицький, вул. Б. Хмельницького, 30
тел. ПЗЧ: 101, тел. ПЗЧ: (249) 3-12-62, тел. ПЗЧ: 063 981 62 41, тел. ПЗЧ: 067 789 17 98, тел. ПЗЧ: (249)3-21-77

49 (11)

 

 

Гасіння пожеж, рятування потерпілих, виконання

АР та ІНР

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

4 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Львівській області

 

34 державна пожежно-рятувальна частина

 

 

 Львівська область, Шептицький район, м. Соснівка, вул. Львівська, 4
тел. ПЗЧ: 063-981-58-16

23 (4)

Гасіння пожеж, рятування потерпілих, виконання

АР та ІНР

 

1.2. АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНІ СЛУЖБИ (ФОРМУВАННЯ) ГРОМАДИ (АТЕСТОВАНІ)

 

1.

 

 

 

 

Міністерство вугільної промисловості України

 

 

 

Львівсько-Волинський воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості України

Львівська область, Шептицький район,

м. Шепьтицький,

вул. Львівська,15

050-370-54-45

(249) 4-60-05

факс. (249) 2-23-53

273 (15)

Обслуговування шахт ДП ”Львіввугілля”, реструктуризації, об’єкти і території згідно укладених договорів на аварійно-рятувальне обслуговування

 

2.

 

 

 

 

 

 

Держспецтрансслужба

 

 

 

 

 

 

1 окрема шляхо-відновлювальна бригада імені князя Лева Держспецтрансслужби

 

 

м. Шептицький,

вул. Промислова, 3

(249) 2-21-53

 

 

 

 

87

 

 

 

 

 

 

Ліквідація наслідків НС, пожеж, аварій, відбудова об’єктів інфраструктури (дороги, мости, дамби)

 

 

 

 

1.3. ДОБРОВІЛЬНІ ПОЖЕЖНІ ДРУЖИНИ ІІ КАТЕГОРІЇ

 

1

ДПД смт. Гірник

Добровільна пожежна дружина

Львівська область, Шептицький район,

 смт. Гірник

3

Попередження виникнення пожеж, роз’яснювальна робота серед населення

 

2

ДПД с. Межиріччя

Добровільна пожежна дружина

Львівська область, Шептицький район,

 с. Межиріччя

3

Попередження виникнення пожеж, роз’яснювальна робота серед населення

 

3

          ДПД с.Сілець

Добровільна пожежна дружина

Львівська область, Шептицький район,

с.Сілець

3

Попередження виникнення пожеж, роз’яснювальна робота серед населення

 

4

          ДПД с. Волсвин

Добровільна пожежна дружина

Львівська область, Шептицький район,

с. Волсвин

3

Попередження виникнення пожеж, роз’яснювальна робота серед населення

 

5

          ДПД с. Поздимир

Добровільна пожежна дружина

Львівська область, Шептицький район,

с. Поздимир

3

Попередження виникнення пожеж, роз’яснювальна робота серед населення

 

6

          ДПД с. Острів

Добровільна пожежна дружина

Львівська область,

Шептицький район,

с. Острів

3

Попередження виникнення пожеж, роз’яснювальна робота серед населення

 

2. ОБ᾽ЄКТОВІ  ФОРМУВАННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВП

«Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рятувальна ланка

80100, Львівська область, Шептицький район,

 м. Шептицький,

 вул. Промислова, 27

тел. (03249) 2-02-02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Призначена для пошуку та рятування потерпілих при виникненні НС, проведення невідкладних робіт, які сприяють рятуванню людей, захисту їхнього життя і здоровʼя, пошуку завалених сховищ, рятування людей з під завалів

 

Аварійно-технічна ланка

8

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС.

 

Пост РХС

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

Відділення пожежогасіння

5

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей людей

 

Ланка зв’язку і оповіщення

7

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ, а також працівників про виникнення НС

 

Медична ланка

4

Виконує завдання з медичної розвідки, з надання першої медичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

Ланка ОГП

5

Виконує завдання з несення комендантської служби і підтримання громадського порядку в пунктах збору, на маршрутах вивозу (виводу) населення в заміську зону, висування сил ЦЗ, в осередках ураження

 

Ланка матеріально-технічного забезпечення

3

Забезпечує формування ЦЗ і працівників засобами радіаційного та хімічного захисту, приладами радіаційного та хімічного спостереження, паливно-мастильними матеріалами та іншими засобами для проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

Ланка організації харчування

4

Забезпечує гарячим харчуванням особовий склад формувань ЦЗ і працюючої зміни в районах розташування та проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

Пункт видачі ЗІЗ

16

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗРХЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

Пункт санітарної обробки

14

Проводить спеціальну санітарну оборобку особового складу формувань, населення, одягу, взуття та засобів захисту

 

Група з обслуговування поверхневого ПРУ

10

Приводить ПРУ в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, забезпечує охорону входу і аварійного виходу, надає долікарську допомогу, забезпечує харчування

 

Група з обслуговування підземного  ПРУ

20

Приводить ПРУ в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, забезпечує охорону входу і аварійного виходу, надає долікарську допомогу, забезпечує харчування

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВП

«Шахта «Межирічанська» ДП «Львіввугілля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-рятувальна група

80100, Львівська область, Шептицький район,

 м. Шептицький,

 вул. Львівська, 68

тел. (03249) 3-99-56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Призначена для пошуку та рятування потерпілих при виникненні НС, проведення невідкладних робіт, які сприяють рятуванню людей, захисту їхнього життя і здоровʼя, пошуку завалених сховищ, рятування людей з під завалів

 

Аварійно-технічна команда

7

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС.

 

Пост РХС

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

Відділення пожежогасіння

4

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей людей

 

Група розвідки

4

Проводить розвідку в осередках ураження, зонах катастрофічного затоплення, стихійного лиха, місцях розташування формувань і розміщення еваконаселення, на маршрутах висування сил ЦЗ, веде спостереження за радіаційною, хімічною, біологічною обстановкою

 

Група зв’язку і оповіщення

4

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ, а також працівників про виникнення НС

 

Медична група

7

Виконує завдання з медичної розвідки, з надання першої медичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

Група  ОГП

7

Виконує завдання з несення комендантської служби і підтримання громадського порядку в пунктах збору, на маршрутах вивозу (виводу) населення в заміську зону, висування сил ЦЗ, в осередках ураження

 

Ланка матеріально-технічного забезпечення

3

Забезпечує формування ЦЗ і працівників засобами радіаційного та хімічного захисту, приладами радіаційного та хімічного спостереження, паливно-мастильними матеріалами та іншими засобами для проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

Ланка організації харчування

5

Забезпечує гарячим харчуванням особовий склад формувань ЦЗ і працюючої зміни в районах розташування та проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

Пункт видачі ЗІЗ

5

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗРХЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

Санітарно-обмивальний пункт

6

Проводить спеціальну санітарну обробку особового складу формувань, населення, одягу, взуття та засобів захисту

 

Група з обслуговування поверхневого ПРУ

6

Приводить ПРУ в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, забезпечує охорону входу і аварійного виходу, надає долікарську допомогу, забезпечує харчування

 

Група з обслуговування підземного  ПРУ

6

Приводить ПРУ в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, забезпечує охорону входу і аварійного виходу, надає долікарську допомогу, забезпечує харчування

 

Ланка енергозабезпечення

4

Проводить відключення пошкоджених електромереж, забезпечує енергопостачання стаціонарними та наведеними лініями енергозабезпечення, забезпечує світломаскування в особливий період

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВП

«Шахта «Відродження» ДП «Львіввугілля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-рятувальна група

80084, Львівська область, Шептицький район,

 с. Межиріччя,

 вул. Шахтарська, 35

тел. (03249) 3-24-90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Призначена для пошуку та рятування потерпілих при виникненні НС, проведення невідкладних робіт, які сприяють рятуванню людей, захисту їхнього життя і здоровʼя, пошуку завалених сховищ, рятування людей з під завалів

 

Аварійно-технічна команда

 

 

 

9

 

 

 

 

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС.

 

 

Пост РХС

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

Відділення пожежогасіння

5

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

 

 

 

 

 

Група розвідки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Проводить розвідку в осередках ураження, зонах катастрофічного затоплення, стихійного лиха, місцях розташування формувань і розміщення еваконаселення, на маршрутах висування сил ЦЗ, веде спостереження за радіаційною, хімічною, біологічною обстановкою

 

Група зв’язку і оповіщення

4

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ, а також працівників про виникнення НС

 

Медична група

7

Виконує завдання з медичної розвідки, з надання першої медичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

 

Група  ОГП

 

6

Виконує завдання з несення комендантської служби і підтримання громадського порядку в пунктах збору, на маршрутах вивозу (виводу) населення в заміську зону, висування сил ЦЗ, в осередках ураження

 

Ланка матеріально-технічного забезпечення

3

Забезпечує формування ЦЗ і працівників засобами радіаційного та хімічного захисту, приладами радіаційного та хімічного спостереження, паливно-мастильними матеріалами та іншими засобами для проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

Ланка організації харчування

5

Забезпечує гарячим харчуванням особовий склад формувань ЦЗ і працюючої зміни в районах розташування та проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

Пункт видачі ЗІЗ

5

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗРХЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

 

 

Санітарно-обмивальний пункт

 

6

Проводить спеціальну санітарну обробку особового складу формувань, населення, одягу, взуття та засобів захисту

 

Група з обслуговування поверхневого ПРУ

6

Приводить ПРУ в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, забезпечує охорону входу і аварійного виходу, надає долікарську допомогу, забезпечує харчування

 

Ланка енергозбереження та світломаскування

4

Проводить відключення пошкоджених електромереж, забезпечує енергопостачання стаціонарними та наведеними лініями енергозабезпечення, забезпечує світломаскування в особливий період

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВП

«Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рятувальна ланка

80086, Львівська область, Шептицький район, с.Сілець,

 присілок Параньки, 210А

тел. (03249) 4-64-46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Призначена для пошуку та рятування потерпілих при виникненні НС, проведення невідкладних робіт, які сприяють рятуванню людей, захисту їхнього життя і здоровʼя, пошуку завалених сховищ, рятування людей з під завалів

 

Електротехнічна група

8

Проводить відключення пошкоджених електромереж, забезпечує енергопостачання стаціонарними та наведеними лініями енергозабезпечення

 

Група з водопровідно-каналізаційних мереж

7

Проводить обслуговування та ремонт водопровідно-каналізаційних мереж

 

Відділення пожежогасіння

5

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

Ланка зв’язку і оповіщення

4

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ, а також працівників про виникнення НС

 

Пост РХС

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

 

 

Пункт санітарної обробки

 

10

Проводить спеціальну санітарну обробку особового складу формувань, населення, одягу, взуття та засобів захисту

 

Пункт МТЗ

4

Забезпечує формування ЦЗ і працівників засобами радіаційного та хімічного захисту, приладами радіаційного та хімічного спостереження, паливно-мастильними матеріалами та іншими засобами для проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

Пункт видачі ЗІЗ

7

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗРХЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

Пункт харчування

4

Забезпечує гарячим харчуванням особовий склад формувань ЦЗ і працюючої зміни в районах розташування та проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група з обслуговування ПРУ

 

10

Приводить ПРУ в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, забезпечує охорону входу і аварійного виходу, надає долікарську допомогу, забезпечує харчування

 

Санітарна дружина

9

Виконує завдання з надання першої медичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

Група розвідки і охорони громадського порядку

9

Виконує завдання з несення комендантської служби і підтримання громадського порядку в пунктах збору, на маршрутах вивозу (виводу) населення в заміську зону, висування сил ЦЗ, в осередках ураження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАТ «Львівська вугільна компанія»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ланка зв’язку і оповіщення

80086, Львівська область, Шептицький район, с.Сілець,

 присілок Вільшина, 881

тел. (03249) 4-01-11

 

 

 

 

 

 

3

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ, а також працівників про виникнення НС

 

 

 

Ланка охорони громадського порядку

 

 

5

Виконує завдання з несення комендантської служби і підтримання громадського порядку в пунктах збору, на маршрутах вивозу (виводу) населення в заміську зону, висування сил ЦЗ, в осередках ураження

 

Медична ланка

4

Виконує завдання з надання першої медичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

 

Протипожежна ланка

 

 

 

 

3

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КП

«Житлокомунсервіс»

Шептицької міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-технічна ланка

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

 вул. Шевська, 1а

тел. (03249) 3-99-56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних

робіт при виникненні НС

 

Пост РХС

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

 

 

 

 

 

 

 

Ланка зв’язку і оповіщення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ

 

Санітарний пост

4

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

 

Групи з обслуговування ПРУ

 

13

Приводить ПРУ в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, забезпечує охорону входу і аварійного виходу, надає долікарську допомогу, забезпечує харчування, здійснює  обслуговування та підтримує готовність до прийому населення

 

Ланка по демеркуризації ртуті

12

Виконує завдання з проведення демеркуризації ртуті

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КП

 «Водоканал»

Шептицької міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-технічна ланка

 

80100, Львівська область, Шептицький район,

 м. Шептицький,

вул. Шевська, 1а

тел. (03249) 2-10-94,

      (03249) 2-10-78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

Пост РХС

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

Ланка зв’язку і оповіщення

4

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ

 

Медична ланка

2

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

Ланка ОГП

6

Виконує завдання з несення комендантської служби і підтримання громадського порядку в пунктах збору

 

Протипожежна ланка

4

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

Пункт видачі ЗІЗ

14

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗІЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КП «Теплоенергомережа»

Шептицької міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-технічна ланка

80100, Львівська область, Шептицький район,

 м. Шептицький,

 вул. Промислова, 1

тел. (03249) 2-63-72,

      (03249) 4-75-80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

Пост РХС

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

Ланка зв’язку

5

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ

 

Санітарний пост

3

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

Електротехнічна група

5

Проводить відключення пошкоджених електромереж, забезпечує енергопостачання стаціонарними та наведеними лініями енергозабезпечення

 

Відділення пожежогасіння

6

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КП

«Комунальник»

Шептицької міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-технічна ланка

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

 вул. Св. Володимира, 112

тел. (03249) 3-95-08,

      (03249) 3-95-26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

Пост РХС

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

 

Ланка зв’язку

3

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ

 

Санітарний пост

3

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

Ланка ОГП

3

Виконує завдання з ремонту транспортних доріг, прокладання доріг на маршрутах висунення сил ЦЗ

 

Відділення пожежогасіння

3

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

Пункт видачі ЗІЗ

3

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗІЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВАТ «Червоноградське АТП-14628»

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділення пожежогасіння

80100, Львівська область, Шептицький район,

 м. Шептицький,

 вул. Св. Володимира, 113

тел. (03249) 3-90-55

 

 

 

 

 

6

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

Автоколона для перевезення населення

9

Здійснює перевезення евакуйованого населення у заміську зону або в райони тимчасового переміщення

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВП «Вантажно-транспортне управління» ДП «Львіввугілля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ланка видачі ЗІЗ та

МТЗ

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

 вул. Львівська,59

тел. (03249) 3-96-74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

4

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗІЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

Група охорони громадського порядку, розвідки та поста РХС

7

Виконує завдання з несення

комендантської служби і

підтримання громадського

порядку в пунктах збору,

проводить спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-технічна команда

 

6

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

 

 

Ланка зв`язку

 

3

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ

 

 

 

Санітарне формування

 

4

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

 

Протипожежне формування

 

4

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КНП «Центральна  міська лікарня Шептицької міської ради»

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-рятувальна ланка

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

вул. Івасюка,2

тел.(03249) 3-82-29, 2-25-85

 

 

 

 

 

 

8

Призначена для пошуку та рятування потерпілих при виникненні НС, проведення невідкладних робіт, які сприяють рятуванню людей, захисту їхнього життя і здоровʼя, пошуку завалених сховищ, рятування людей з під завалів

 

 

 

 

Ланка зв’язку та оповіщення

 

                                  

4

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ

 

 

 

Ланка по обслуговуванню ПРУ

 

4

Приводить ПРУ в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, забезпечує охорону входу і аварійного виходу, надає долікарську допомогу, забезпечує харчування, здійснює  обслуговування та підтримує готовність до прийому громадян

 

 

 

Ланка з охорони громадського порядку

 

2

Виконує завдання з несення

комендантської служби і

підтримання громадського

порядку в пунктах збору,

проводить спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

 

 

Ланка пожежогасіння

 

9

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

 

 

Медична ланка

 

12

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

 

Ланка аварійно-технічної допомоги

 

2

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

 

 

Пост РХС

 

3

Створений для спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

 

 

Пункт видачі ЗІЗ

 

3

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗІЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

13.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шептицьке УЕГГ ТОВ Львівська філія «Газорозподільні мережі України» 

 

 

 

 

 

 

Ланка зв’язку та оповіщення

Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

вул. Б. Хмельницького, 71

тел. (03249) 3-12-07

 

 

 

 

 

5

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ

 

 

 

 

Ланка пожежогасіння

 

5

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж

 

 

 

 

 

на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

 

 

Медична ланка

 

5

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

 

Пункт видачі ЗІЗ

 

2

Проводить навантаження, підвіз і розвантаження ЗІЗ, здійснює підбір лицевих частин протигазів, технічно їх перевіряє, підганяє, видає, веде облік видачі та заміни

 

Аварійно-технічна група

24

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

14.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВП «Червоноградське спецуправління з гасіння териконів і рекультивації земель» ДП «Львіввугілля»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аварійно-рятувальна ланка

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

вул. Промислова, 11

тел. (03249) 9-33-34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

Ланка зв’язку та оповіщення

2

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу формувань ЦЗ

 

 

 

 

Ланка охорони громадського порядку

 

2

Виконує завдання з несення

комендантської служби і

підтримання громадського

порядку в пунктах збору,

проводить спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

Ланка пожежогасіння

2

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

 

 

Ланка матеріально-технічного забезпечення

 

1

Забезпечує формування ЦЗ і працівників засобами радіаційного та хімічного захисту, приладами радіаційного та хімічного спостереження, паливно-мастильними матеріалами та іншими засобами для проведення рятувальних і інших невідкладних робіт

 

15.

 

 

 

 

 

 

 

КНП «Соснівська міська лікарня  Шептицької міської ради»

 

 

 

 

 

Ланка зв’язку та оповіщення

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Соснівка,

вул. Грушевського, 36

 

 

 

 

3

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу

 

 

 

Протипожежна ланка

 

4

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

 

Ланка охорони громадського порядку

 

5

Виконує завдання з несення

комендантської служби і

підтримання громадського

порядку в пунктах збору,

проводить спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

 

Медична ланка

 

5

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

Аварійно-рятувальна ланка

 

3

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

16.

 

 

 

 

 

 

ПрАТ «ВАТ «Калина»

 

 

 

 

 

 

Ланка зв`язку та оповіщення

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький, вул. І. Богуна, 1

 

8

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу

 

 

 

Ланка пожежогасіння

 

4

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

 

 

Ланка медична

 

3

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

 

Ланка охорони громадського порядку

 

5

Виконує завдання з несення

комендантської служби і

підтримання громадського

порядку в пунктах збору,

проводить спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

17.

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «ДЮНА-ВЕСТА»

 

 

 

 

 

 

 

Ланка зв’язку та оповіщення

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

 вул. Б. Хмельницького, 67

 

 

 

3

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу

 

 

 

Ланка охорони громадського порядку

 

8

Виконує завдання з несення

комендантської служби і

підтримання громадського

порядку в пунктах збору,

проводить спостереження за радіаційним і хімічним станом, є основним джерелом інформації для начальника ЦЗ

 

 

 

Ланка пожежогасіння

 

3

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж на маршрутах висування, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

18.

 

 

 

 

 

 

 

КНП «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги м. Шептицький»

 

 

 

 

 

Ланка зв’язку та оповіщення

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

вул. Івасюка,8

 

 

 

 

1

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу

 

 

 

Ланка утримання захисної споруди

 

1

Приводить укриття в готовність до прийому тих, хто укривається, їх зустріч, приймання та розміщення, здійснює  обслуговування та підтримує готовність до прийому громадян

 

 

 

Ланка аварійно-технічної допомоги

 

1

Приймає участь у проведенні рятувальних робіт і інших невідкладних робіт при виникненні НС

 

 

 

Ланка пожежогасіння

 

1

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

19.

 

 

 

 

Північний РЕМ ПрАТ «Львівобленерго»

 

 

 

Дільниця експлуатації електричних мереж №1

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

вул. Гогля,2

 

54

Проведення ремонтних робіт на електричних мережах

 

 

 

 

 

Дільниця експлуатації електричних мереж №2

 

38

Проведення ремонтних робіт на електричних мережах

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

ТДВ «Червоноградський завод металоконструкцій»

 

 

 

 

 

 

Ланка зв’язку та оповіщення

80100, Львівська область, Шептицький район,

м. Шептицький,

вул. Львівська, 53

2

Виконує завдання із забезпечення зв’язком начальника ЦЗ, начальника штабу ЦЗ та пункту управління з підлеглими та взаємодіючими силами; здійсню оповіщення особового складу

 

 

 

Ланка пожежогасіння

 

5

Виконує завдання з локалізації і гасіння пожеж, на об’єктах рятувальних робіт, рятування людей

 

 

 

Ланка охорони громадського порядку

 

3

Виконує завдання з несення

комендантської служби і

підтримання громадського

порядку

 

 

 

 

Медична ланка

 

3

Виконує завдання з надання домедичної допомоги потерпілим, здійснення протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів при виникненні НС

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                   

 

                       Додаток 2

                                                                          до Положення про Шептицьку субланку

                                                                Шептицької ланки територіальної                                                                                                              

                                                                                          підсистеми єдиної державної системи цивільного

                                                   захисту Львівської області

 

 

ФУНКЦІЇ

структурних підрозділів Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області

 

Шептицька субланка Шептицької ланки  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області забезпечує, відповідно до затвердженого положення про неї, виконання таких функцій з питань цивільного захисту:

 

І. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та

мобілізаційної роботи:

 

  1. Забезпечення здійснення заходів цивільного захисту на території громади.
  2. Забезпечення виконання завдань Шептицькою субланкою Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.
  3. Розроблення та забезпечення реалізації місцевих програм та планів заходів у сфері цивільного захисту, зокрема, спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки.
  4. Керівництво створеними формуваннями цивільного захисту громади, забезпечення їх діяльності та здійснення контролю за готовністю до дій за призначенням.
  5. Підтримання у постійній готовності системи оповіщення, здійснення її модернізації та забезпечення функціонування.
  6. Забезпечення оповіщення Виконавчого комітету Шептицької міської ради та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій.
  7. Організація аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту від наслідків таких ситуацій.
  8. Організація та керівництво проведенням відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  9. Організація та здійснення евакуації населення, майна у безпечні райони, їх розміщення, організація життєзабезпечення населення.
  10. Розроблення заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання в особливий період.
  11. Створення і використання матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  12. Завчасне накопичення і підтримання у постійній готовності засобів індивідуального захисту для населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення та формувань цивільного захисту, а також приладів

 

дозиметричного і хімічного контролю та розвідки.

  1. Взаємодія з Шептицьким РУ та 4 Державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС України у Львівській області щодо виконання завдань цивільного захисту.
  2. Організація та забезпечення життєдіяльності постраждалих від надзвичайних ситуацій, а також під час ведення воєнних (бойових) дій або внаслідок таких дій.
  3. Забезпечення функціонування міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а в разі виникнення надзвичайних ситуацій - спеціальної комісії з їх ліквідації (за потреби).
  4. Забезпечення навчання з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки посадових осіб органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання, керівників та їх заступників, здійснення підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.
  5. Організація виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту.
  6. Визначення потреби фонду захисних споруд цивільного захисту.
  7. Планування та організація роботи з дообладнання або спорудження в особливий період підвальних та інших заглиблених приміщень для укриття населення.
  8. Прийняття рішень про подальше використання захисних споруд цивільного захисту державної та комунальної власності.
  9. Організація обліку фонду захисних споруд цивільного захисту.
  10. Здійснення контролю разом з Шептицьким РУ ГУ
    ДСНС у Львівській області (згідно своїх повноважень) за утриманням та станом готовності захисних споруд цивільного захисту.
  11. Організація проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, виключення їх за погодженням з ДСНС України, з фонду таких споруд.
  12. Організація роботи, пов’язаної із здійсненням обстеження за безпечноюексплуатацією гідротехнічних споруд, водойм і шламонакопичувачів (зазверненням власників (балансоутримувачів), а у разі відсутності власників – зазверненням місцевих органів виконавчої влади на адміністративній територіїяких вони розташовані), визначення ступеню їх надійності та прогнозування ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій, прийняття рішення щодо доцільності подальшої експлуатації або заміни режиму роботи цих об’єктів.
  13. Організовує виконання робіт, пов’язаних з мінімізацію наслідків
    шкідливої дії вод, зокрема шляхом забезпечення від підтоплення,
    протипаводкового і протиповеневого захисту сільськогосподарських угідь, а
    також сільських населених пунктів.
  14. Здійснює у межах повноважень, передбачених законом, разом з іншими органами виконавчої влади заходи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям, зменшення руйнівних наслідків повеней, забезпечення безаварійного пропуску паводкових вод та льодоходу.
  15. Прогнозування можливості виникнення надзвичайних ситуацій на
    території лісового фонду.
  16. Організація і забезпечення проведення заходів щодо запобігання
    надзвичайним ситуаціям, пов’язаним з пожежами у лісовому
    фонді, а також масовим поширенням хвороб і шкідників рослинності.
    29. Координація діяльності підприємств, установ та організацій під час гасіння лісових пожеж, а також проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, пов’язаних з лісовими пожежами.
  17. Здійснення інших повноважень у сфері цивільного захисту, передбачених Кодексом цивільного захисту України та іншими законодавчими актами.

 

ІІ. 4 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України  у Львівській області:

 

  1. Забезпечення на території громади координації діяльності, спрямованої на реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту.
  2. Здійснення управління підрозділами (частинами) оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, забезпечення готовності сил і засобів оперативного реагування на території міста до дій за призначенням у межах компетенції.
  3. Здійснення методичного керівництва виконанням заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, контроль їх здійснення.
  4. Здійснення інформування органів місцевого самоврядування про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, а також методичне керівництво щодо створення і належного функціонування систем оповіщення цивільного захисту різних рівнів.
  5. Залучення підрозділів сил цивільного захисту органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та координація їх діяльності під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня, організація проведення пошуково-рятувальних робіт та здійснення контролю за їх проведенням.
  6. Забезпечення гасіння пожеж, рятування людей та надання допомоги в ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха та інших деяких видів небезпечних подій, що становлять загрозу життю або здоров'ю населення чи призводять до завдання матеріальних збитків.
  7. Виконання заходів з мінімізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з технологічними терористичними проявами та іншими видами терористичної діяльності під час проведення антитерористичних операцій.
  8. З'ясування причин виникнення надзвичайних ситуацій, невиконання заходів із запобігання цим ситуаціям, проведення оцінки дій органів управління, сил і засобів цивільного захисту під час виконання рятувальних та інших невідкладних робіт.
  9. 9. Координація діяльності пожежно-рятувальних підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, добровільних пожежних дружин в тому числі у складі центрів безпеки (у разі їх створення)..
  10. Здійснення інших повноважень відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Конституції та законів України.

 

ІІІ. Відділ економіки:

 

  1. Участь у розробленні планів реагування на надзвичайні ситуації, планів
    цивільного захисту на особливий період.
  2. Техніко-економічне обґрунтування розміщення об'єктів на території громади з урахуванням вимог техногенної безпеки.
  3. Передбачення під час формування проектів міського бюджету та програми економічного і соціального розвитку громади з урахуванням реальних можливостей та фінансування коштів на виконання заходів щодо створення міського матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.
  4. Забезпечення у встановленому порядку фінансування робіт із запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню в межах асигнувань, що передбачаються.
  5. Організація та керівництво проведенням аварійно-відновлювальних
    робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі їх виникнення на
    підприємствах промисловості громади.
  6. Створення страхових і фінансових резервних фондів, а також незнижуваних ресурсів продуктів харчування та непродовольчих товарів першочергового вжитку, необхідних для реагування на надзвичайні ситуації.
  7. Прогнозування і оцінка соціально-економічних наслідків надзвичайних ситуацій.
  8. Організація та взаємодія з органами управління та силами цивільного
    захисту, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  9. Забезпечення здійснення заходів цивільного захисту на підприємствах промисловості на території громади.
  10. Забезпечення реалізації вимог техногенної безпеки на потенційно небезпечних об'єктах та інших суб'єктах господарювання, які можуть створити реальну загрозу виникнення аварії, що належать до сфери їх управління.
  11. Розроблення та здійснення на підприємствах промисловості громади заходів, спрямованих на забезпечення їх сталого функціонування в особливий період.
  12. 12. Організація забезпечення органів управління і сил цивільного захисту запасами сировинних, матеріально-технічних і продовольчих ресурсів для проведення першочергових робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та здійснення інших заходів, передбачених законодавством.
  13. 13. Визначення потреби у матеріальних ресурсах, необхідних для
    проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також
    життєзабезпечення постраждалих у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
    14. Забезпечення у встановленому порядку фінансування робіт із
    запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання допомоги
    постраждалому населенню в межах асигнувань, що передбачаються на цю мету в місцевому бюджеті.
  14. 15. Розроблення та здійснення заходів щодо захисту продовольства і
    промислових товарів першої необхідності під час виникнення надзвичайних
    ситуацій.
    16. Організація закладення продовольства до захисних споруд цивільного
    захисту та на пункти управління.
  15. 17. Забезпечення продовольством і промисловими товарами першої
    необхідності особового складу сил цивільного захисту під час проведення
    аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також постраждалих у
    разі виникнення надзвичайних ситуацій.
  16. Організація виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту на підприємствах промисловості громади.
  17. Забезпечення здійснення заходів цивільного захисту на підприємствахагропромислового комплексу.
  18. 20. Проведення моніторингу стану забруднення радіоактивними та
    небезпечними хімічними речовинами, біологічними засобами сільськогосподарських угідь, продукції рослинництва, поверхневих вод, призначених для сільськогосподарських потреб.
  19. 21. Здійснення відповідно до компетенції контролю за безпечністю
    харчових продуктів і кормів під час виникнення надзвичайних ситуацій, участь
    у здійсненні заходів щодо забезпечення безпечності харчових продуктів та
    сировини для їх виготовлення рослинного та тваринного походження.
  20. 22. Участь у здійсненні заходів щодо спеціальної обробки територій,
    приміщень, сільськогосподарських тварин і рослин, продукції тваринництва та
    рослинництва.
  21. 23. Участь у підготовці сільськогосподарської та спеціальної техніки для
    роботи на зараженій місцевості, спеціальної обробки тварин і рослин, що
    заражені (уражені), знезаражені території, приміщень, де зберігається
    продукція тваринництва та рослинництва.
  22. 24. Організація здійснення агрохімічного обстеження, ветеринарної
    діагностики, лікування тварин, що заражені (уражені), знезараженні посівів,
    пасовищ і продукції тваринництва та рослинництва.
  23. 25. Організація заходів із знищення зерна, продовольства, харчової
    сировини, фуражу та інших матеріальних засобів, що не підлягають
    знезараженню.
  24. 26. Забезпечення створення резерву спеціального майна і засобів для
    захисту свійських тварин та сільськогосподарських рослин у разі виникнення
    надзвичайних ситуацій.
  25. 27. Участь у зборі, утилізації або знищенні загиблих тварин і відходів
    тваринного походження.
  26. 28. Забезпечення перевезення згідно з планами реагування на надзвичайні
    ситуації та планами цивільного захисту на особливий період, перевезення під
    час проведення заходів з евакуації населення, підвезення (вивезення) робочих
    змін, вивезення матеріальних цінностей відповідно до рішень штабу з ліквідації
    надзвичайної ситуації.
  27. 29. Організація перевезення небезпечних вантажів транспортом у зонах (із зон) виникнення надзвичайних ситуацій.
  28. 30. Участь у визначенні шкоди, заподіяної транспортним засобам у разі виникнення надзвичайних ситуацій, потреби у матеріальних ресурсах, необхідних для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також повного відновлення функціонування транспортних засобів і комунікацій.
  29. 31. Організація забезпечення транспортних засобів, що залучаються до
    виконання завдань з цивільного захисту, пально-мастильними матеріалами.
  30. 32. Організація ремонту техніки, механізмів, приладів та інших технічних засобів, що вийшли з ладу під час здійснення заходів з цивільного захисту.
    33. Організація евакуації пошкодженої та несправної техніки до збірних
    пунктів пошкоджених машин та ремонтних підприємств.
    314. Організація постачання запасних частин і ремонтних матеріалів до
    ремонтних підприємств.
  31. Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період підприємств промисловості громади.

 

ІV. Міське фінансове управління:

 

  1. Забезпечення в установленому порядку фінансування заходів цивільного захисту, робіт із запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню в межах асигнувань, що передбачаються на цю мету в місцевому бюджеті.
  2. Створення страхових і фінансових резервних фондів, а також незнижуваних ресурсів продуктів харчування та непродовольчих товарів першочергового вжитку, необхідних для реагування на надзвичайні ситуації.
  3. Передбачення під час формування проектів місцевого бюджету та програми економічного і соціального розвитку громади з урахуванням реальних можливостей та фінансування коштів на виконання заходів щодо створення міського матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.

 

  1. Управління житлово-комунального господарства:

 

  1. Забезпечення виконання заходів цивільного захисту на
    підприємствах житлово-комунального господарства на території громади.
  2. Участь у розробленні планів реагування на надзвичайні ситуації, планів
    цивільного захисту на особливий період. Відпрацювання плану дій органів
    управління і сил цивільного захисту під час реагування на надзвичайні ситуації:
    - унаслідок пожежі, вибуху на об’єкті розвідування, видобування,
    переробляння, транспортування чи зберігання легкозаймистих, горючих, а
    також вибухових речовин;

- унаслідок аварії на магістральному газопроводі;

- унаслідок аварії з викиданням (загрозою викидання), утворенням і
розповсюдженням НХР під час їх виробляння, переробляння чи зберігання
(захоронення);
           - унаслідок аварії в електричних мережах;

- унаслідок аварії в теплових мережах (системах гарячого водопостачання)
холодної пори року;

- унаслідок аварії в системах забезпечення населення питною водою;
           - унаслідок аварії на газопроводі систем газопостачання та газифікації;
           - унаслідок аварії на очисних спорудах стічних вод із скиданням
забруднювальних речовин.

  1. Підтримання у готовності техніки і майна спеціального призначення для
    виконання завдань з цивільного захисту в мирний час та особливий період.
  2. Забезпечення енергопостачання сил цивільного захисту під час
    проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, у тому числі з використанням автономних джерел енергопостачання.
  3. 5. Забезпечення енергопостачання суб’єктів господарювання, що
    забезпечують життєдіяльність населення.
  4. 6. Організація нагляду за об’єктами житлово-комунальної сфери.
    7. Організація і здійснення заходів щодо запобігання і реагування на
    надзвичайні ситуації на підвідомчих об’єктах.
  5. Забезпечення участі спеціалізованих сил та засобів у проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, включаючи захоронення загиблих.
  6. Здійснення моніторингу питної води централізованих систем водопостачання, стічних вод каналізаційної мережі та очисних споруд, які перебувають на балансі цих підприємств, та їх техногенного впливу по підтопленню і підняттю рівня ґрунтових вод.
  7. Здійснення розчищення шляхів руху сил цивільного захисту та
    маршрутів евакуації.
  8. Організація та здійснення організаційно-технічних заходів щодо
    підвищення стійкості комунально-енергетичних мереж, проведення
    невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на них та їх спорудах.
    12. Здійснення посипання спеціальними сумішами вулиць і доріг
    населених пунктів, а також очищення зливної каналізації та дренажних систем
    населених пунктів громади, зливостоків, систем поверхневого водовідведення та
    зливоприймальних колодязів.
  9. 13. Організація підвезення (подачу) питної та технічної води у зони, де
    здійснюються заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та
    ліквідації їх наслідків.
  10. Ведення обліку спеціальної техніки, що може бути залучена для
    проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на об’єктах
    енергетики, комунальної сфери, залучення її до проведення таких робіт.

 

VІ. КНП «Центральна міська лікарня Шептицької міської ради», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Шептицький», пункт екстренної медичної допомоги «Шептицький»

 

  1. Створення медичної служби необхідної для надання екстреної медичної допомоги постраждалому населенню.
  2. Організація координації роботи міської медичної служби, забезпечення функціонування і удосконалення її структури.
  3. Підтримання у готовності техніки і майна спеціального призначення для
    виконання завдань з цивільного захисту в мирний час та особливий період.
  4. Організація взаємодії сил і засобів відомчих медичних служб, які
    залучені для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  5. Організація медичного забезпечення, надання медичної
    допомоги пораненим та постраждалим у разі виникнення надзвичайних
    ситуацій, здійснення медичного сортування поранених.
  6. Розроблення плану медико-санітарного забезпечення населення у разі
    виникнення надзвичайних ситуацій. Удосконалення заходів щодо надання
    екстреної медичної допомоги та лікування постраждалих у разі надзвичайних
    ситуацій.
    7. Організація і координація робіт з надання екстреної медичної допомоги
    постраждалому населенню та рятувальникам в зонах надзвичайних ситуацій.
  7. Забезпечення роботи з медичної евакуації постраждалого населення і
    хворих закладів охорони здоров’я із зон надзвичайних ситуацій.
  8. Завчасне створення, підготовка і використання існуючих сил та засобів
    незалежно від форм власності та господарювання.
  9. Організація евакуації постраждалих у разі виникнення надзвичайних
    ситуацій до закладів охорони здоров’я з урахуванням медичних показань.
    11. Організація роботи закладів охорони здоров’я під час прийому великої
    кількості поранених та постраждалих у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
              12. Забезпечення сил та підрозділів медичної служби лікарськими
    засобами, виробами медичного призначення, профілактичними засобами,
    препаратами крові тощо.
  10. Створення резервів лікарських засобів та виробів медичного
    призначення для забезпечення заходів під час ліквідації наслідків надзвичайних
    ситуацій.
  11. Розроблення плану медико-санітарного забезпечення населення в надзвичайних ситуаціях або у разі їх виникнення. Удосконалення заходів щодо надання екстреної медичної допомоги та лікування постраждалих у разі надзвичайних ситуацій.
  12. Проведення навчання немедичних працівників методам та навичкам надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 

VІІ. Відділ освіти:

 

  1. Здійснення заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу та забезпечення виконання завдань цивільного захисту суб'єктами господарювання, що належать до сфери управління.
  2. Організація вивчення основ безпеки життєдіяльності, забезпечення відповідними підручниками і посібниками.

 

VІІІ. Управління праці та  соціального захисту населення:

 

  1. Забезпечення соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації, зокрема виплати матеріальної допомоги.
  2. Організація нарахувань та виплат грошової допомоги населенню, яке постраждало від наслідків надзвичайних ситуацій, у межах асигнувань, передбачених законодавством, та додатково виділених коштів.

 

ІХ. Міський відділ культури:

 

  1. Планування і реалізація заходів щодо запобігання та мінімізації втрат національної культурної спадщини регіону в разі виникнення надзвичайних ситуацій.
  2. Методичне забезпечення аварійно - рятувальних робіт на об'єктах, які становлять культурне надбання національного та регіонального значення.
  3. Координація роботи музейних закладів щодо вивезенням з регіону та
    ввезенням у регіон музейних експонатів державного фонду у разі загрози та
    виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Х. Управління архітектури та містобудування:

 

  1. Нормативно-методичне забезпечення виконання заходів запобігання надзвичайних ситуацій під час здійснення на території громади будівництва та інженерного захисту об'єктів і територій.
  2. Комплексне освоєння підземного простору для взаємоузгодженого розміщення в ньому споруд і приміщень соціально-побутового, виробничого і господарського призначення з урахуванням необхідності пристосування і використання частини приміщень для укриття населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій.
  3. Урахування під час розроблення генерального плану забудови громади і ведення містобудування в умовах підвищеного ризику можливості виникнення надзвичайних ситуацій на окремих територіях.
  4. Організація проведення розрахунку шкоди, заподіяної об'єктам комунальної сфери і майну громадян на території громади внаслідок надзвичайних ситуацій, потреби в матеріальних ресурсах, потрібних для проведення аварійно - рятувальних та інших невідкладних робіт, а також для повного відновлення цих об'єктів.
  5. Створення комплексних схем захисту населених пунктів та об'єктів від небезпечних природних процесів шляхом організації будівництва протизсувних, протиповіневих, протиерозійних та інших інженерних споруд спеціального призначення.
  6. Організація обстеження будівель, споруд, які є пам’ятками культурної
    спадщини.
    7. Урахування під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні заходів цивільного захисту на мирний час та особливий період.
  7. Контроль за якістю проведення відбудовчих робіт на території громади.

 

ХІ. Відділ  капітального будівництва та інвестицій:

 

  1. Забезпечення виконання заходів запобігання та реагування на надзвичайні ситуації під час здійснення на території громади будівництва підвідомчих об'єктів.
  2. Організація проведення розрахунку потреби в матеріальних ресурсах, потрібних для проведення аварійно-рятувальних робіт, а також для повного відновлення цих об'єктів.
  3. Організація і здійснення заходів цивільного захисту на підвідомчих об'єктах.
  4. Забезпечення участі сил і засобів спеціалізованих будівельно-монтажних і проектних організацій у проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на територіях впливу надзвичайних ситуацій.
  5. Контроль за якістю проведення відбудовчих робіт на підвідомчих об'єктах громади.
  6. Підготовка пропозицій щодо проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  7. Забезпечення виконання заходів запобігання та реагування на
    надзвичайні ситуації під час здійснення в регіоні будівництва підвідомчих
    об'єктів.
    8. Організація проведення розрахунку потреби в матеріальних ресурсах, потрібних для проведення аварійно-рятувальних робіт, а також для повного відновлення цих об’єктів.
  8. Визначення шкоди, заподіяної суб’єктам господарювання внаслідоквиникнення надзвичайних ситуацій, потреби в матеріальних ресурсах,
    необхідних для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також повного відновлення пошкоджених (зруйнованих) об’єктів.
    10. Ведення обліку інженерної техніки, що може бути залучена для
    проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, залучення її до
    проведення таких робіт.
  9. Нормативно-методичне забезпечення виконання заходів запобігання
    надзвичайних ситуацій під час будівництва та інженерного захисту об’єктів і
    територій.
  10. Організація будівництва протизсувних, протиповеневих, протиерозійних та інших інженерних споруд спеціального призначення.

 

ХІІ. Відділ інформаційної політики:

 

  1. Інформаційне забезпечення функціонування Шептицької сублани Шептицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області, зокрема шляхом розміщення на офіційному веб-сайті громади та оприлюднення в соціальних мережах і месенджерах інформації з питань цивільного захисту.
  2. Сприяння органам управління цивільного захисту та координаційним
    органам щодо доведення до населення через засоби масової інформації, телерадіомережі відомостей про надзвичайні ситуації, що прогнозуються або виникли, з визначенням їх класифікації, меж поширення і наслідків, про способи та методи захисту від них, а також про діяльність з питань цивільного захисту.
  3. Своєчасне та об'єктивне інформування населення громади про наслідки надзвичайних ситуацій.

 

ХІІІ. Шептицьке РУ ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, Шептицький РВ ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»:

 

  1. Здійснення заходів цивільного захисту у галузі ветеринарної медицини, сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин, санітарного та епідемічного благополуччя населення громади.
  2. Забезпечення готовності підпорядкованих сил і засобів до дій,
    спрямованих на запобігання виникненню та реагування на надзвичайні
    ситуації, що становлять загрозу санітарному та епідемічному благополуччю
    населення, розроблення та здійснення санітарних, ветеринарно-санітарних та
    фітосанітарних заходів щодо запобігання виникненню таких ситуацій або небезпечних подій.
  3. Організація та проведення моніторингу і прогнозування виникнення
    надзвичайних ситуацій та їх розвитку, визначення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій у сфері санітарного та епідемічного благополуччя.
    4. Участь у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань, спрямованих на виявлення причин та умов, що призводять до виникнення і поширення інфекційних хвороб, у тому числі через харчові продукти, групових та індивідуальних харчових отруєнь, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) та радіаційних уражень, випадків порушення норм радіаційної безпеки, санітарних правил роботи з радіоактивними речовинами, іншими джерелами іонізуючих випромінювань, та вжиття заходів до їх усунення.
  4. Проведення рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації
    наслідків надзвичайних ситуацій у сферах санітарного та епідемічного
    благополуччя населення, ветеринарної медицини, карантину та захисту рослин, пестицидів та агрохімікатів.
  5. Забезпечення контролю за безпечністю харчової сировини і готової
    продукції для населення громади, постраждалого в результаті надзвичайних
    ситуацій.
    7. Організація і координація роботи з епізоотичного, фітосанітарного і
    токсикологічного контролю, ліквідації епізоотій та епіфітотій на території
    громади.
    8. Організація роботи зі збору, утилізації та знищення загиблих внаслідок надзвичайної ситуації тварин і побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною.
  6. Здійснення моніторингу вирощування сільськогосподарських тварин і продуктів з них.
  7. Організація виявлення осередків біологічного зараження, прогнозування масштабів розвитку його наслідків, введення режимів карантину та обсервації, знезаражування виявлених осередків, здійснення заходів екстреної та специфічної профілактики, дотримання протиепідемічного режиму суб'єктами господарювання, лікувальними закладами і населенням.
  8. Організація та здійснення державного санітарно-епідемічного нагляду та протиепідемічних заходів під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  9. Здійснення контролю за станом довкілля, санітарно-гігієнічною та епідемічною обстановкою, якістю харчових продуктів і продовольчої сировини, питної води і джерел водопостачання.
  10. Організація і участь у проведенні санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, формування в громаді резерву санітарно-гігієнічних та протиепідемічних засобів.
  11. Контроль за станом навколишнього природного середовища, санітарно-гігієнічною та епідемічною ситуацією, за місцями захоронення біологічних матеріалів, заражених активними формами бактерій.
  12. Забезпечення безпеки харчової сировини і готової продукції для населення громади, постраждалого в результаті надзвичайних ситуацій.

 

ХІV. Львівська філія АТ «Укртелеком» дільниця мережі доступу №313/6

 м. Кам᾽янка-Бузька:

 

  1. Передача сигналів оповіщення та інформації з питань цивільного захистузагальнодержавної автоматизованої системи централізованого оповіщення ізвикористанням виділених каналів електрозв’язку, ліній безпосереднього зв’язкута телекомунікаційних мереж загального користування.

 

ХV. ТОВ «Бужнет», Неорадіо Шептицький:

 

  1. Забезпечення оповіщення та інформування населення за сигналамицивільного захисту.

 

ХVІ. Шептицький районний відділ поліції ГУ НП

 у Львівській області:

 

  1. Участь відповідно до компетенції у забезпеченні публічного(громадського) порядку, безпеки дорожнього руху в зонах виникненнянадзвичайних ситуацій та охороні майна, що залишилося без нагляду в такихзонах.
  2. Повідомлення відповідних державних органів і громадських об’єднаньпро небезпечні події та надзвичайні ситуації.
  3. Забезпечення участі сил і засобів (у межах їх тактико-технічних
    можливостей) у проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт у районах виникнення надзвичайних ситуацій.
  4. Організація регулювання дорожнього руху на маршрутах евакуації.
  5. Надання допомоги у відселенні людей з місць, небезпечних для проживання, проведенні евакуації населення.
  6. Участь у здійсненні карантинних заходів під час епідемій та епізоотій.
         7. Визначення потреби в матеріальних ресурсах, необхідних для здійснення заходів з охорони публічного (громадського) порядку.
  7. Забезпечення охорони режимно-обмежувальних і карантинних зон у
    осередках радіоактивного, хімічного, бактеріологічного (біологічного) зараження і під час їх ліквідації.
  8. Організація охорони публічного порядку на збірних і приймальних
    евакуаційних пунктах, місцях посадки (висадки), на маршрутах евакуації і у
    районах (пунктах) розміщення евакуйованого населення.
  9. Забезпечення у межах своєї компетенції дотримання режиму
    перевезень автомобільними дорогами і допуск до зон надзвичайних ситуацій.
    11. Обмеження допуску населення до небезпечних зон.

 

ХVІІ. Військові частини розташовані на адміністративній  території Шептицької міської ради:

 

  1. Організація робіт, пов'язаних із збереженням, експлуатацією і транспортуванням озброєння і військової техніки, знешкодженням боєприпасів
    у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
  2. Ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, збройного конфлікту чи
    терористичних актів, проведення відновлювальних робіт, надання гуманітарної допомоги цивільному населенню відповідно до закону.
  3. Контроль за радіаційною, хімічною, біологічною обстановкою в районах розташування підпорядкованих об'єктів.
  4. Виділення сил для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у районі розташування військових частин.
  5. Виконання інших завдань, пов’язаних з загрозою виникнення
    надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

 

                                                                                                                                                       Додаток 3

                                                                                                                                                                                                                 до Положення про Шептицьку субланку

                                                                                                                                                                                                      Шептицької ланки територіальної 

                                                                                                                                                                                                                                підсистеми єдиної державної системи цивільного

                                                                                                                                                                                         захисту Львівської області                                                                                                                                                                  

 

Схема Шептицької субланки Шептицької ланки територіальної підсистеми  ЄДС  ЦЗ  Львівської області

 

           
   
   

Державна екологічна інспекція у Харківській обл.

 
   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Номер рішення 110
Дата прийняття рішення 2025-05-20
Чинність Чинне
Галузь Комунальне господарство
Приєднані файли:
№110 Рішення по ЄДС ЦЗ 2025.rtf
Поширити: